10-50P Male 3-Pin Plug To 3-Pin 5-15R Female Home Wall Outlet, 250V 50A Electrical Stove/Range/Oven To Gas 125V 15A Power Convert-Adapter. FX125V1337
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
20
quantity
Product details
Category
Most all of the items i sell are MADE TO ORDER. SO THERE WILL BE A TIME DELAY IN SHIPPING. Most of the time a maximum of 2 or 3 day delay. Thank you.. Hi I One And Operate A Small Business In The USA, 5 Employees And We All Value Our Customer So If Your Not Happy With One Of Our Products. Please Try Not To Kill Us With Feedback. Please Allow Us A Moment To Make It Right. Thank You. As Of 2019 There Are 37 Different Plug Styles In Use GETWIREUDSA Makes All Of The Adapters 1,369. And All 125V To 250V Converters 270. Also 125V To 250V Power Up Adapters 17. Generator To House Leads 140. Y Adapters 128. 452 Extension Cord. AND 65 Adapters With Safety Circuit Breakers. 37 Plugs & 37 Receptacles. = 2515 Different Parts. So If You Need It We Have It.THANK YOU